Mail: per@ringsted-el.dk
Tlf: 4033 2714

Indehaver/Direktør

Per Johansen

Mail: ib@ringsted-el.dk
Tlf: 2014 1714

Elektroinstallatør

Ib Oddershede

Mail: ulla@ringsted-el.dk
Tlf: 5761 7714

Bogholderi, Kontor

Ulla Johansen

Speciale inden for:
Videoovervågning, Netværksinstallationer, Svagstrømsinstallationer

Mail: morten@ringsted-el.dk
Tlf: 2044 2714

Servicetekniker

Morten Johansen

Speciale inden for:
TV/Antenne samt parabol

Mail: palle@ringsted-el.dk
Tlf: 4011 2714

Servicetekniker

Palle Sørensen

Speciale inden for:
Hårde hvidevare, Spjæld opgaver

Mail: bjarne@ringsted-el.dk
Tlf: 2177 1373

Servicetekniker

Bjarne Nielsen

Speciale inden for:
Nybyggeri - ombygning større sager

Mail: søren@ringsted-el.dk
Tlf: 2162 26 14

Servicetekniker

Søren Christensen

Speciale inden for:
ABA, IHC lys, Netværksinstallationer, Nybyggeri - ombygning større sager

Mail: micael@ringsted-el.dk
Tlf: 2046 2714

Servicetekniker

Micael Hornbæk

Speciale inden for:
ABA, Mindre nybyggeri samt ombygning, Netværksinstallationer, Adgangskontrol

Mail: max@ringsted-el.dk
Tlf: 2141 1541

Servicetekniker

Max Aagaard

Speciale inden for:
Spjæld, Nybyggeri samt ombygning

Mail: ove@ringsted-el.dk
Tlf: 3063 2714

Servicetekniker

Ove Vahlers

Speciale inden for:
Spjæld, byggeri samt ombygning

Mail: christian@ringsted-el.dk
Tlf: 5120 2714

Servicetekniker

Christian Hviid

Mail: jonas@ringsted-el.dk

Lærling

Jonas Pedersen

Mail: mathias@ringsted-el.dk

Lærling

Mathias Sørensen